Facebook Twitter Mail
© 2016 Aktifhan Grup, tüm hakları saklıdır.
info@aktifhan.com.tr
(0216) 481 5 333

Aktifhan Grup

  • slide

Gelenekten Geleceğe Mimari Bakış

AKTİFHAN GRUP, inşaat sektöründe edindiği 40 yıla yakın deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye'nin inşasında benimsediği kurumsal çalışma prensiplerinin de katkısıyla istikrarlı yükselişini ve faaliyet gösterdiği sektörde "güvenilir çözüm ortağı" olmayı sürdürüyor.

AKTİFHAN GRUP bir kültür başkenti ve sevdalısı olduğu İstanbul'a yeni yaşam alanları inşa ediyor, estetik ve mimari kurallar çerçevesinde güzellikler kazandırmanın mutluluğunu doyasıya yaşıyor. İnşa ettiği projelerdeki kalitesi ve içerisinde barındırdığı nitelikleriyle birçok ailenin en iyi imkânlarla yuva sahibi olmasına vesile oluyor.

AKTİFHAN GRUP'un başarısındaki en büyük sırrı, ilk günden beri sürekli değişim ve gelişim ilkeleri çerçevesinde söz verdiği gibi kaliteden ödün vermeden, referanslarından aldığı güç ile yükselen değerleridir. AKTİFHAN GRUP, işte bu değerler doğrultusunda kamu oyunun takdirini toplamış ve güvenini kazanmıştır.

Geleceğini başarılı geçmişinden aldığı güçle şekillendiren AKTİFHAN GRUP; kimsenin dış kaynak yani banka kredisi kullanmadan iş yapamadığı bir ortamda; kendi öz sermayesiyle büyüyor, Türkiye’nin geleceğine güveniyor ve altına imzasını attığı projeleriyle taçlandırıyor.

Türkiye’nin geleceğini güvenle inşa ediyoruz.

Kimsenin dış kaynak yani banka kredisi kullanmadan iş yapamadığı bir ortamda; AKTİFHAN, kendi
öz sermayesiyle büyüyor. Türkiye’nin geleceğine güveniyor.Grup Şirketlerimiz

Grup Şirketler Logosu
Grup Şirketler Logosu
Grup Şirketler Logosu
Grup Şirketler Logosu
Grup Şirketler Logosu

© 2016, www.aktifhan.com.tr, Tüm hakları saklıdır.
Masiva Yazılım